Süperbetın Skor Tahmın Yarışması Тurkiye - Кosova

Türkiye Kosova Skor Tahmin Yarışması

Skor Tahmin Yarışması Türkiye  Kosova Maçının Skorunu Doğru Tahmin Et, 50 TL Bonus Senin Olsun

 

 12 Kasım 2016 Cumartesi Günü Saat 20:00’de oynanacak olan Dünya Kupası Elemeleri 2018 Türkiye Kosova karşılaşması için doğru skor tahmini yap Superbetin‘de 50 TL Bedava bonus senin olsun.

Tahmininizi aşağıda belirtilen uygun formatta yorum olarak yazın.

  1. Yapılan skor tahmininin geçerli olması için yarışmacının Facebook sayfasını beğenmiş olması, skor tahminini kendi profilinde herkese açık bir şekilde paylaşması gerekmektedir.
  2. Bu yarışmada sadece uygun formatta, Superbetin kullanıcı Adı yazmış olan tahminler geçerli sayılacak. Kullanıcı Adı: Ev Sahibi Takım Skoru – Deplasman Takımı Skoru (Örnek: kullanıcıadı: Türkiye 0-0 Kosava )
  3. Birden fazla tahmin yapan, yorumunu düzenleyen ve maç saatinden sonra tahmin yapan kişiler yarışmadan diskalifiye edilecektir. Sahte profil ile üye olan ve birden fazla hesap ve tahmin yapan kullanıcılar DİSKALİFİYE edilecektir.
  4. Doğru tahmin yapan kullanıcıların bonusları, maçın bitiminden sonra en geç 24 saat içerisinde analiz edilip hesaplarına yükleme yapılacaktır.

Not: Bonus yüklemelerinde sorun yaşamamak adına facebook profillerinizin gizlilik ayarlarını kontrol ediniz. Yapmış olduğunuz paylaşımın herkese açık olduğundan emin olun.

SKOR TAHMİN ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

5/5 - (1 vote)

Hakkında betin

Ayrıca Kontrol Edin

Bedava Bonus Kazanan Üyeler

Türkiye Kosova Tahmin Yarışması Kazanan Üye Listesi

Superbetin sizlere özel bir yarışma daha sunmuştu bu yarışma Milli Takımımıza bahis zevkini arttırmak için …